Close nav
close

YASAL UYARI

5199 sayılı kanun çerçevesinde evcil hayvanların ırk bilgileri ücretsiz olarak sahiplendirme ilanlarında yer almaktadır. Satış yapan kurumlar, GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabiidir. 

Bu internet portalı Kusciftligi.com sitesine aittir. Üyeler ve kullanıcılar sayfayı ziyaret ettiklerinde aşağıdaki kullanıcıya ait hükümleri ve yükümlülükleri her türlü bazda kabul etmiş sayılacaklardır. Kusciftligi.com internet sayfasında yer alan bilgi ve materyaller kullanıcıların ticari hizmetine ve bilgilenmesine yönelik olarak hazırlanmıştır. Bununla birlikte sayfa içerisinde bulunan bilgiler ve materyaller kullanıcıları yönlendirme amacına uygun hizmet etmektedir. Site içindeki bilgilerin tavsiye ya da görüş niteliği yoktur. Sayfa da ki bilgilere göre alınan kararlar bazında doğacak bütün zararlar ve sorumluluklar üyelere ya da kullanıcılara aittir. 

Kusciftligi.com da yer alan marka, logo, bilgi alışverişi, resim ve başka hususlar dahilinde site kişisel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu nedenle site içindeki bilgilerin çoğaltılması, basımı ve izinsiz yayınlanması, metinlerin yeniden düzenlenmesi sayfadan kaldırma nedeni olabilir. Kusciftligi.com sitesini kullanan ve ziyaret eden kullanıcılar sitede yer alan bütün değişiklikleri kabul etmiş sayılır. Yasal uyarı metninde bulunan uygulanabilirlik ve bu yayınların yöntemiyle ve nizamlar çerçevesinde sınırlandırılmıştır. Bu web sitesinde gerçekleştirilen işlemler ve yasal uyarı metnindeki koşulların dışında gerçekleştirilen uyumsuz davranışlardan ve rahatsız edici içeriklerden kusciftligi.com sorumlu değildir.